Budowa jeszcze się nie rozpoczęła się na projekt, i, według szacunków urzędników, do zakończenia prac trwa od 18 do 24 miesięcy. W swoim pozwie MGM stwierdziła, że urzędnicy nie poszli precedens, aby wprowadzić zmiany do umowy stanu z oboma plemionami.

Plemię i państwo próbowali interweniować w październiku tesco online shopping slots available now. W podaniu o odrzuceniu wyraźnie określa środki ochrony, dla których wymagana jest interwencja" podstawowa strategia casino blackjack. Szacuje się, Plemienne wiatry przyniosą państwu około 70 milionów dolarów rocznego dochodu podstawowe strategie dla wygranej w blackjacka. Konkurencja dla MGM może spowodować poważny cios dla kasyna Springfield, projektu o wartości prawie 1 miliard dolarów, który ze wszystkich sił stara się dopasować prognoz finansowych. Dodali, że z tego powodu DOI niekoniecznie reprezentuje ich interesy w tej sprawie. Dodatkowe dochody zostaną uzyskane dla społeczności Connecticut, w tym około 8,5 miliona dolarów dla Wschodniego zamku Windsor.
Jako ostatniej próby uniknięcia ograniczonej interwencji państwa i plemion, MGM protestuje, że zamiast przedstawić odpowiedź na skargę wraz ze swoją prośbą o ograniczonej interwencji, państwa i Narody, złożyli wniosek o odrzuceniu zgodnie z Zasadą 19"-czytamy w odpowiedzi. Podczas gdy w październiku firma otrzymała ponad 21 mln dolarów przychodów, co stało się jej najlepszej zyskiem za pięć miesięcy, MGM Springfield nie osiągnęła swoich celów na podstawie przychodów za pierwszy rok prawie 145 mln dolarów. podstawowa strategia blackjacka na 6 pokładów.