Zarejestrowana firma szybko się rozrastała, nabywając prawo własności do kurortów na wielu rynkach w regionie Azji i Pacyfiku, tworząc brak gotówki, która zażądała, aby Chow покопался we własnych kieszeniach co to jest i do czego służy sloty. Suncity Group Holdings, spółka zależna Suncity junket operations, posiada 34% - noe udziałów w projekcie Hoiana co to jest slot w informatica.

W poniedziałek Inside Asian Gaming, cytując dyrektora wykonawczego Suncity Andrew Lo, który oświadczył, że do sześciu konkurencyjnych джанкетов mogą przewozić hazardu graczy na nowy resort hoi an, gdy w pierwszej kolejności hotelu zostanie otwarty dla publiczności w październiku. Law powiedział, że trwają rozmowy z innymi uczestnikami, i obecny status tych negocjacji jest opisany jako "filtrowanie" jak poinformować o tym w grach hazardowych. W tym czasie jak prywatny biznes Suncity junket jest niezawodny, akcje Suncity Group Holdings, notowane w hong Kongu, poinformował o stratą w wysokości 217,5 mln dolarów w 2018 roku, co wymagało pożyczki w wysokości 192 mln dolarów od Элвина Chow, który kontroluje obie firmy jak poinformować o wygranych w kasynie podatków.
Jeden z tych projektów, położony na wyspie phu Quoc, został zaprojektowany jako poligon doświadczalny dla trzyletniego testy kraju, umożliwiając obywatelom Wietnamu grać w kasynie. Przedstawiciel Suncity Lo powiedział, że początkowe plany dla Hoiana obejmowały cztery VIP sali gier obsługiwanych przez джанкетом, ale później zostały rozszerzone do siedmiu pokoi, podczas gdy główna strefa VIP Suncity została przeniesiona na pierwsze piętro hotelu jak zgłosić kasynie online. Lo dodał, że spodziewa się, że jeśli inne джанкеты pójdą przykład Suncity, przechodząc do pracy w kasynie, te konkurenci odpowiedzą wzajemnością, zapraszając Suncity wziąć udział na terenie swoich konkurentów. Lo zapowiedział, że VIP-aktywność wyniesie około 75% gry dochodu Hoiana poza bramy, częściowo ze względu na ograniczoną pojemność hotelu na pierwszym etapie projektu.