Operatorzy gier z międzynarodową licencją na Filipinach muszą zarejestrować się w Urzędzie skarbowym (BIR), podała agencja sit and go poker strategy. W Okólniku o Memorandum o dochodach 78-2018 komisarz Cezar Дулай powiedział, że filipiński operatorzy offshore gier (POGOs), które obsługują graczy spoza Filipin, uważane za zagranicznymi korporacjami-rezydentami, "zajmującymi się biznesem na Filipinach", a nie zagranicznych korporacji-nierezydentami.
"Zawsze zagranicznym i filip Operatorom, w tym także tych, które już otrzymały Licencję na morzu gry od [państwowego regulatora] PAGCOR, należy zarejestrować się w urzędzie skarbowym Wewnętrznych przychodów lub do zapłaty jakiegokolwiek należnego podatku; lub przed lub po złożeniu stosownej deklaracji podatkowej, oświadczenia lub deklaracji, jak tego wymaga kodeks Podatkowy z późniejszymi zmianami, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej"-czytamy w okólniku, dodając, że operatorzy będą musieli zarejestrować się w Powiatowym urzędzie dochodów, która ma nad nimi jurysdykcję sit and go poker tournament strategy. Specyfikacje podane są na złożenie dokumentów w zależności od organu rejestrującego. Dokumenty te zawierają świadectwo rejestracji Filipińskiej komisji papierów wartościowych i giełd (SEC), zezwolenie burmistrza na prowadzenie działalności i różne formy BIR wow. Nowy okólnik został powołany wyjaśnić Okrągłe 102-2017 od 2017 roku, w którym czytamy, że ПОГОСЫ powinny być opodatkowane w wysokości 5% od swojego dochodu "zamiast wszystkich rodzajów podatków, opłat, opłat lub składek wszelkiego rodzaju, charakterze lub opisu" wojownik z bronią. Biorąc pod uwagę, że schemat POGO został zaprojektowany w celu przyciągnięcia zagranicznych firm do inwestycji w kraju, nowe wymagania mogą doprowadzić niektórych do rewizji najlepiej w gnieździe.
Ponadto, źródła donoszą CalvinAyre.com ta Filipińska firma rozrywki i gier (PAGCOR) teraz prosi, aby opłaty licencyjne za trzy lata zostały uiszczone z góry, a nie w ciągu roku zaliczki, gdy agencja wyda licencji POGO wow. W 2017 roku 35 POGOs przyczyniły 3,3 mld zł (58,1 mln dolarów) w dochody z gier, które, według PAGCOR, musieli podwoić w tym roku, i coraz więcej firm otrzymali licencji POGO nieszczęsny mag.

PAGCOR pobiera opłaty za rozpatrzenie wniosków i obsługi w wysokości 50 000 dolarów USA do e-kasyna i 40 000 za zakłady sportowe, a także jeszcze 200 000 i 150 000 dolarów, odpowiednio, kiedy te licencje są zatwierdzone najlepiej w automacie. Otrzymaj najnowsze wieści o grach hazardowych z Kelvina Eira wow addon najlepszy w gnieździe.