W końcu to biura Południowego dystryktu Nowego Jorku, początkowo złożyli skazanych akty, które doprowadziły do upadku PokerStars i jej założyciela Исая Шейнберга w kwietniu 2011 roku, podczas niesławny online-wyłączenia w Czarny piątek przez Ministerstwo sprawiedliwości USA.
A ponieważ Nowy Jork, wygląda na to, odczuwa pewien entuzjazm na poparcie hazardu po tym, jak mieszkańcy głosowali na przeprowadzenie referendum w sprawie siedmiu kasyno dla gruntów projektów, dlaczego nie włączyć online-gry hazardowe w tym samym czasie?Jednym ze źródeł nowojorskich MEDIÓW donosi, że jeden z głównych lobbystów PokerStars już odbyło się prywatne spotkanie z gubernator Nowego Jorku Andrew Cuomo na temat tej możliwości jak poker house zarabia pieniądze. I, w końcu, to ma sens; Cuomo w ciągu wielu lat nalegał na legalizacji naziemnych gier w swoim stanie i na pewno rozumie możliwości finansowe skarbu swego stanu kosztem podatków od hazardu, więc nie ma powodów, dla których on nie czuł bym ciepła i czułości w stosunku do kasyn online wskazówki dotyczące wygranej w pokera online.

Ludzie, którzy pracują w wyższych sferach branży hazardowej, nie doświadczają braku w moxie; oto dlaczego zły chłopiec i były właściciel "Złotego bryłek" Tim Plakat bez problemów prosi Komisję hazardu Nevada przywrócić go jako właściwego w kolorze Srebrnym stanie, i dlatego dominująca PokerStars Rational Group nie ma problemu z tym, aby wtrącać się w New Jersey, po tym, jak go odrzucili jako bezużyteczny dla licencjonowania, przynajmniej w ciągu najbliższych dwóch lat wskazówki dotyczące wygranej w pokera online. To ostatnie stwierdzenie ledwo pojawiło się w mediach, jak gigant online-poker postanowił walczyć z ogniem z ogniem. I to jest dokładnie to, co teraz zrobił Rational wskazówki dotyczące wygranej w online gniazdach. Poprawnie, Rational teraz rzuca swoją wagę w Empire State, wierząc, że, ponieważ są one w każdym przypadku dwa lata znajdują się w New Jersey, mogli również znaleźć inną drużynę do gry.