SBTech będzie всеканальным dostawcą zakładów sportowych online kasyno operatora Golden Nugget co to jest automat z wysuwaną kartą. To partnerstwo pozwoli SBTech zintegrować swoją sportową książkę z i-platformach gier Golden Nugget w Biloxi, Mississippi, i Atlantic City w stanie New Jersey jak dodać sloty w programie excel.

Dyrektor generalny SBTech Richard Carter powiedział: "Jestem bardzo zadowolony potwierdzić nasze ostatnie strategiczne partnerstwo z największym operatorem w USA jak dodać gniazdo ragnarok. Golden Nugget w pełni podziela naszą wizję wykorzystania możliwości innowacji, aby osiągnąć sukces w zakładach sportowych, i w miarę, jak rynek USA dorasta, jestem pewien w potencjale dalszej współpracy w wielu krajach" jak dodać sloty w moodle.
Zgodnie z zasadami partnerstwa, indywidualny interfejs został zaprojektowany specjalnie dla kasyna Golden Nugget czy w kasynie w pobliżu pigeon forge. Będzie również realizowane prywatna strategia handlowa i decyzji w zakresie zarządzania ryzykiem bez kombinowania Tennessee. Thomas Winter, wiceprezes i dyrektor generalny gier online w Golden Nugget, powiedział: "Ponieważ zakłady sportowe są kluczowym elementem naszego udanego rozszerzenia zakładów online i gier w USA, SBTech wytrzymał nasz intensywny proces widzenia"."W końcu zdaliśmy sobie sprawę, że SBTech jest dla nas odpowiednim partnerem dzięki wiodącym w branży detalicznych i internetowych technologii, ich znacznego i różnorodności doświadczeń w zakresie regulacji, a także innowacyjnego podejścia opartego na produkcie. czy w kasynie obok pidgin-forge.