Przemysł gier w Makau, według JP Morgan, może mieć uznaniowy wolne przepływy pieniężne w wysokości 7-8 miliardów dolarów, co stanowi prawie jedną piątą przychodów brutto z gier w branży w tym roku jak rozwinąć w sobie бесстрастное osoba. Są one również sugerują, że bieżący kwartał może stać się najlepszym punktem wyjścia dla potencjalnych inwestorów, aby kupić akcje firm działających w sektorze kasyn w Makau ile kosztują sloty dostawy ocado. To stanowi kwotę przekraczającą zadłużenie netto na koniec 2018 roku, który, jak informowaliśmy, wyniosła łącznie 5,6 mld dolarów dla branży. Analitycy Morgan Stanley Правин Choudhary, Thomas Allen i Dan Xu również interweniowali, przewidywania, co może się zdarzyć odbicia.
Choudhary, Allen i Xu dalej stwierdził: "Ocena branży atrakcyjna około 10,4 razy w 2019 roku i około 9,1 razy w 2020 r ile kosztują walety w blackjacku. To wraz z wysoką wydajnością od wolnego przepływu pieniężnego do kapitału własnego (8%), silny bilans (mniej niż 1% czystego zadłużenia/EBITDA) i wysokiej politykę dywidendy, rentowność (ponad 4 procent) musi zapewniać ochronę branży" ile kosztują jokery w blackjacku. Trio analityków wyjaśniał: "...możemy zauważyć, że w przeszłości akcje Makau zwykle demonstrowali niskie wyniki w drugim kwartale, ale przekroczyły wyniki w trzecim kwartale, co może stać się dobrym punktem wyjścia. Oni twierdzili: "widzimy, że zmiany zysku osiągnął dna, i kilka firm (Sands [China Ltd] i SJM [Holdings Ltd]) oczekują pozytywnej zmiany zysku" ile kosztują sloty dostawy morrisons.
Gry analitycy w ostatnim czasie trochę sceptycznie oceniają perspektywy branży gier w Makau z powodu trwającej wojny handlowej między USA i Chinami paiement par cheque géant casino. Analitycy przewidują spadek EBITDA kasyna w Makau na 2% w porównaniu z poprzednim kwartałem (zysk przed odliczeniem odsetek, podatków i amortyzacji), ale uważa się, że w trzecim kwartale EBITDA może wzrosnąć o około 3% zapłacił za rozwiązanie krzyżówki pokerowej ręki.