W czwartek GVC handlowa opublikowała aktualizację, obejmujący wyniki za 4 kwartał i 17 rok obrotowy, w którym spółka poinformowała o двузначном wzroście dochodów od sportowych i marek gier praca w kasynie desert diamond w Tucson w stanie Arizona. Inwestorzy, wygląda na to, przyzwyczajeni do tego, że GVC publikuje wyniki boffo, ponieważ akcje zamknął przetarg w czwartek praktycznie bez zmian w porównaniu z poprzednim dniem praca w kasynie desert diamond.

Otrzymuj najnowsze wieści o grach hazardowych od Calvina Eira praca w kasynie desert diamond w Глендейле w stanie Arizona. GVC jest na ostatniej prostej swojej aroganckiej wniosek o nabycie brytyjskiego konkurenta Ladbrokes Coral Group, co, według Aleksandra, nadał "ekscytującą możliwość" dla akcjonariuszy obu spółek pancerz final fantasy x z 4 puste gniazda.
Czysta codzienne przychody w 4 kwartale wyniósł 279,5 mln euro, czyli o 21% więcej niż w 4 kwartale 2016 roku, i jest najwyższym kwartalnym wskaźnikiem od daty zakupu przez firmę Bwin.party parę lat temu final fantasy x jak uzyskać 4-слотную pancerz. Brytyjski operator online hazardu GVC Holdings w 2017 roku przekroczyła wszelkie oczekiwania dzięki rekordowym wyniku za 4 kwartał final fantasy x gdzie kupić 4 gry pancerza. Marek GVC, specjalizujące się w grach, poinformował o codziennym wzroście przychodów o 22% do 677 tys.

Pomimo zapisywanie dużej części pieniędzy swoich graczy, dochody marek sportowych gier/innych działalności wzrosły o 14% do prawie 1,1 mln euro dzięki zastosowaniu udoskonalonego produktu i krzyżowy sprzedaży" augustyn kasyno kawiarni 54 menu.