Wynikiem współpracy jest blokowanie reklam, który, podobno, Kindred zaproponuje każdemu klientowi, który chce go zainstalować.
Również, komentując współpracę, Per Альбертсен, konsultant ds. Jak poinformowano, bliscy klienci już otrzymują licencję Betfilter za darmo. wykres startowych rozdań pokerowych strategii.

Ten projekt należy również za naszym obowiązkiem jest zapewnienie naszym klientom dobrą formę rozrywki" - czytamy w komunikacie prasowym strategia pokera вращайся i do przodu. Za pomocą nowego narzędzia można ustawić dowolne urządzenie, które użytkownik chce zablokować reklamy hazardu zasady gry w pokera.
W ciągu ubiegłego roku Kindred współpracował z banku przez GPHP Group Limited, jest spółką w rozwoju IT, do której należy Betfilter, aby pomóc w finansowaniu rozwoju blokera reklam, nowego narzędzia społecznej odpowiedzialności, który, jak poinformowano, będzie dostępny na rynku w ogóle разрезающие talię. Zgodnie z komunikatem prasowym, szereg bloków reklamowych będzie oferowana klientom za darmo.
Zawsze wyraźnie stwierdził, że nasze produkty muszą być używane wyłącznie przez osoby dorosłe powyżej 18 lat, i dlatego traktujemy to narzędzie jako ważny dodatek do naszego zestawu narzędzi dla odpowiedzialnych hazardu zasady gry w pokera flash na stole.