Po niedawnej krytyki Zarządzania hazardu Holandii (Ksa) w odniesieniu do kilku internetowych oddziałów, nieetyczne korzystających kryzys Covid-19 do promowania swoich stron internetowych, Rightlander.com teraz włączył odpowiednie terminy w swoje raporty i skanuje wszelkie wzmianki w materiałach partnerskiego маркетинга.

U każdego operatora powinny być podstawowe zasady, i ten raport jest przeznaczony do tego, aby zapewnić im absolutne podstawy jako punkt wyjścia do budowy strategii zgodności ich partnerskim wymagania". partnerskiej przepisów i branżowych ekspertów, Rightlander.com, uruchomił Raport o odpowiedzialności społecznej dla swoich operatorów w wielkiej Brytanii i Швеции. "Zawsze byłem pasjonatem gier przemysłem, a zespół Rightlander zmotywowana na innowacje i zapewnienie, abyśmy pozostali na czele rozwiązania nowych problemów z zachowaniem wymogów, które rzuca affiliate marketing. Rightlander.com firma skoncentrowała swoją uwagę na świadczeniu kompleksowej usługi, która dostarcza raporty, w których zwraca uwagę na kwestie relacji partnerskich, związane z odpowiedzialnością społeczną i ochroną słabszych graczy ten okres czasu i mi pasuje. Rightlander.com klienci już otrzymał to jako część całego pakietu, a takie pojęcia, jak "Covid-19" i "Koronawirusy", zostały dodane do istniejących klientów pakietów wcześniej w marcu thomas i przyjaciele odkrywają i budują gniazda. Jak byli partnerzy i menedżerowie partnerskim kontaktom, jesteśmy głęboko świadomi, jak działa ta metoda marketingu, dlatego jesteśmy dumni z tego, że zajmujemy wiodącą pozycję na rynku". Raport o odpowiedzialności społecznej będzie początkowo dostępny marki na rynkach wielkiej Brytanii i Szwecji w celu rozpowszechniania oferty na kilka obszarów ten okres czasu pracuje dla ciebie.

Nowy pakiet jest przeznaczony do wyszukiwania informacji marketingowych dla самоисключенных graczy w wieku poniżej 18 lat i nieetycznych wiadomości, promowanych podmioty stowarzyszone kasyno "Wyspa skarbów" w Уэлче. Londyn: 24 marca 2020 r w stanie Minnesota.