(Ani słowa o tym, czy byli odpowiedzialni za włamanie stronie internetowej kasyno Sands Bethlehem w 2014 roku na znak protestu przeciwko антииранской pozycji Sheldona Адельсона, ale ponieważ te piraci zrobić w końcu zostały zidentyfikowane jako irańczycy, to wydaje się bezpiecznym zakładem.) Ale w marcu 2018 roku przedstawiciele ADST poinformował uczestników forum, że kończy swoją działalność do odwołania texas holdem poker river flop. Pobierz najnowsze wieści o grach hazardowych z Kelvina Eira.
(Na ten temat Iranu i Adelson-bratnie dusze.) Nie był to pierwszy przypadek, kiedy forum był związany z nielegalnych online hazardem. Grupa naukowa Insikt Group z Recorded Future szacuje się, że istnieje kilka tysięcy irańskich internetowych gier hazardowych, które szybko się tylko do tego, aby tak szybko zniknąć, jak tylko watch dogs of trybu zwrócą na to uwagę roulette en ligne gratuite sans inscription. Poinformowano, że wyłączenie się stało po tym, jak rząd stwierdził, że uczestnicy forum jechali witryn internetowych gier hazardowych, które w Iranie jest surowo zabronione.
Grupa irańskich hakerów komputerowych, jak poinformowano, wpadła w kłopoty z lokalnym trybem po tym, jak weźmie udział w dochodowych, ale niedozwolone operacje z internetowym hazardem roulette en ligne meilleur site. Lider ADST Бехруз Камалян, jak poinformowano, został aresztowany latem ubiegłego roku w związku z tymi stronami, ale został zwolniony na początku listopada, być może, korzystając z przerwą z powodu jego historii pomocy reżimowi. Aktywność uczestników ADST w dziedzinie gier hazardowych, najwyraźniej była skupiona w środku kraju, w przeciwieństwie do innych uczestników "Osi zła", Korei Północnej, która, podobno, zarabia do miliarda dolarów na rok w bardzo potrzebnej twardej walucie na stronach internetowych gier hazardowych, obsługujących klientów międzynarodowych roulette en ligne pour choix. W środę usługa monitorowania zagrożeń wywiadu w czasie rzeczywistym Recorded Future opublikował na swoim blogu artykuł, w którym opowiada o historii online-forum, który obsługiwał hakerski społeczność Iranu.Ашиянский forum, którym kierował wykonawca w celu zapewnienia bezpieczeństwa, połączony z Korpusem strażników rewolucji islamskiej w Iranie (КСИР), został zamknięty w sierpniu 2018 roku w nadal niewyjaśnionych powodów.Ашиянский forum zostało przeprowadzone przez Zespół bezpieczeństwa cyfrowego Ашияна (ADST), firmą "szary kapelusz", która łączyła umiejętności technicznych z lojalności do rządu Iranu. Jest to jednak zmusza do myślenia o tym, jakimi zajmuje się hazardem hijinx w Iraku w dzisiejszych czasach...