Powiedział, że Okada "kłopoty" z inwestycji na Filipinach darmowe gry kasyno poker.

Okada chce również wiedzieć, jak wykorzystywano 30 milionów dolarów, które zainwestował w Wynn Resorts w 2002 roku w celu wspierania rozwoju kasyn w Makau, i chce uzyskać dostęp do nowelizacji акционерному umowy 2010 roku. Umowa usług Wynn prawo głosu z akcji należących do Окаде i Elaine Wynn, lub kontrolę nad około 40 procent udziałów w firmie darmowe gry dla kasynie multi gaminator.

Prezes zarządu Wynn Resorts Ltd darmowe gry online w kasynie. Okada, który zainwestował 360 milionów dolarów w Wynn Resorts, poprosił, aby zobaczyć raporty finansowe Wynn Resorts dotyczące darowizny w wysokości 135 milionów dolarów, które firma zrobiła Fundacji Uniwersytet Makau różnica między gniazd i portów. Wynn również zakwestionował twierdzenia, oznaczone w niedzielnej kolumnie, o tym, że stracił kontrolę nad Mirage Resorts z powodu hojnych wydatków, zanim sprzedał firmę w 2000 roku za 6,4 mld dolarów temu, co wtedy było MGM Grand Corp. "O to chodzi" - powiedział Wynn, nie wdając się w szczegóły. "Mamy jeszcze wiele rzeczy, że wyjdzie" - powiedział Wynn różnica między szczelinami i listwami.
Chociaż nie jest częścią procesu, Wynn Resorts wskazała na rozwój Манильского zatoki w odpowiedzi na niego różnica między pełną spoinami i zaślepką.