Pięć największych firm hazardowych wielkiej Brytanii zaproponowali rządowi zwiększyć kwotę, którą wnoszą one, aby pomóc osobom z uzależnieniem od hazardu. William Hill, Ladbrokes Coral (należy GVC Holdings), Flutter Entertainment (wcześniej znany jako Paddy Power Betfair), należące Stars Group Sky Betting & Gaming i 017 ogłosili, że są gotowi zrobić więcej, informuje BBC.

Przedstawiciel w imieniu przywódców wszystkich pięciu operatorów powiedział: "Możemy konstruktywnie interakcje z sekretarzem stanu DCMS dotyczące środków bezpieczeństwa hazardu, w tym wzrost dobrowolnego finansowania badań naukowych, edukacji i leczenia. Będziemy nadal zajmować się tymi zagadnieniami i проконсультируемся w tej sprawie ze wszystkimi zainteresowanymi stronami, aby zrozumieć, jak najlepiej osiągnąć nasz wspólny cel-zminimalizowania szkód związanych z hazardem szanse na uzyskanie quady w texas hold ' em. Ponadto, współpracujemy z wieloma operatorów nad sposobami minimalizacji szkód związanych z hazardem, i w odpowiednim czasie прокомментируем ich" szanse na zdobycie nagrody głównej na automacie. Bukmacherzy wielkiej Brytanii oferują obecnie 0,1% od zysków z hazardu rocznie, co stanowi 10 mln funtów szanse na wygraną w pokera. Oni wspólnie zapowiedzieli, że ta wzrośnie do 1% w ciągu najbliższych pięciu lat. Gier hazardowych firmy poinformowały o swojej decyzji w liście, skierowanym do Departamentu technologii cyfrowych, kultury, mediów i sportu. W grudniu operatorzy umowę o zakazie reklamy "od gwizdka do gwizdka" podczas imprez sportowych, który rozpocznie się w sierpniu, kiedy na inaugurację Premier league.
Wyścigi konne pozostaną wyzwolonymi od tego. Zastępca lidera partii pracy Tom Watson niedawno ogłosił, że jego partia stworzy nowego rzecznika hazardu dla ochrony wrażliwych graczy w przypadku wybory. szanse na uzyskanie asy w texas hold ' em.