Gry regulatory w środę jednogłośnie przyjęli specjalną licencję do tawerny w Las Vegas, pozwalającą utworzyć tymczasowe kasyno na osiem godzin, aby utrzymać licencję hotelu.

Na specjalnym posiedzeniu w drugiej połowie dnia Komisja gier w Newadzie wcześniej tego samego dnia przyjęła decyzję w sprawie zalecenia Rady w sprawie kontroli nad hazardem stanu udzielić licencji na Toma bar i Kevina Галлахеров z zamkniętymi okiennicami na werandzie na Saharze Zachodniej avenue.Галлахеры o nadzwyczajne posiedzenie, kiedy w zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że stracą licencję na gry hazardowe jak zamknięta tawerna, niezgodnie z przepisami, jeżeli do wtorku w hotelu nie będzie prowadzona jakakolwiek forma hazardu w kasynie czy w kasynie obok винитой ok. Miejskie przepisy wymagają, aby gry odbywały się na terenie hotelu nie mniej niż osiem godzin dziennie półtora roku, w celu utrzymania licencji gier jak uzyskać licencję na prowadzenie gier hazardowych w wielkiej Brytanii.

Jest to regulacja doprowadziło do powstania mały chałupniczych firm, które specjalizują się w tworzeniu tymczasowych kasyna, aby zapisać licencji firm w tych okolicznościach jak uzyskać licencję na gry hazardowe w Kanadzie. Zgodnie z licencją, zatwierdzony w środę, Sartini Gaming będzie kontrolować bank automatów z 8 a.m.to 4 godziny dnia w piątek w przyczepie na terenie hotelu, aby zapisać ograniczoną licencję na 15 gier na dachu baru w tym, że zakłada się jak wyjątkowa karczma z kuchnią i obsługą zasilania, kiedy zostaną zakończone prace remontowe. Tom Gallagher, profesor prawa UNLV, który kiedyś był dyrektorem generalnym Park Place Entertainment, poprzednika Caesars Entertainment, podziękował członków zarządu i członków komisji na dwóch spotkaniach za to, że zajęli się tym zagadnieniem w jak najkrótszym czasie.Галлахеры powiedzieli organy regulacyjne, że ochrona własności open uratuje tylko dwie prace, ale byli wdzięczni, że znalazłeś czas, aby pomóc uratować swoją własność. "Za każdym razem, gdy widzę słowa" porządek obrad specjalnego zgromadzenia", myślę, że utrzymujemy miejsca pracy 5000 osób w nieograniczonej miejscu, i nigdy nie miałem okazji zobaczyć ich w związku z zachowaniem ograniczonej mojego dziadka (licencji)", - powiedział adwokat Jeff Silver w prezentacji komisji firmie. "Pytanie na pewno był monumentalną w tym konkretnym przypadku" jak uzyskać przegranej w grach hazardowych.

Silver powiedział, że u właścicieli wrażenie, że licencja wygasa pod koniec czerwca. Badanie wykazało, że datą 10 kwietnia, co doprowadziło do późna w przygotowaniu do specjalnej spotkaniu. "Mówiąc prościej, to było nieporozumienie" - powiedział Silver..