Policja Kuala Lumpur aresztowała pięciu mężczyzn w trakcie rajdu w kondominium Seputeh w związku z nielegalną działalnością w grach hazardowych w Internecie jak uzyskać licencję na gry hazardowe w Kanadzie. Nalot został przeprowadzony przez pracowników Брикфилдс i policji kryminalnej miasta jak uzyskać przegranej w grach hazardowych. Według szefa okręgowej policji Брикфилдса Ануара Omara, подозревалось, że mieszkanie jest kontakt-centrum, pozwalającymi prowadzić działalność za pomocą aplikacji Telegram. Zakładano, że operacja będzie kontynuowana w ciągu 24 godzin.
Według danych policji, w dodatku do pięciu aresztowanych mężczyzn w wieku od 25 do 40 lat zostały wycofane cztery telefonów komórkowych, a także sześć monitorów komputerowych, trzy centralnych cpu, trzy klawiatury, trzy myszy, jedna karta dostępu i dwa modemu jak uzyskać licencję na gry hazardowe w Malezji. Policja wezwała społeczeństwo nie zajmować się nielegalnymi grami i poprosiła obywateli ujawniać żadnych informacji o takiej działalności.
"Zebraliśmy tę sprawę zgodnie z sekcją 4(1)(g) Ustawy o wspólnych gier domach 1953 roku dla ogłoszenia o tym, że każde miejsce jest otwarte, przechowywane lub stosowane jako wspólnego grania w domu" - powiedział Omar automaty do gier w hard rock hollywood. Nalot można uznać za część próby z Królewskiej policji w Malezji (PDRM) do zwalczania nielegalnego hazardu automaty do gier w hard rock casino w Atlantic City. Kilka lat temu stworzył specjalny komitet w celu wyeliminowania nielegalnego hazardu w całym kraju, a 20 grudnia 2020 roku policja aresztowała 10 obywateli Chin i jednego малайзийца podczas nalotu na nielegalne salony centrów na Jalan Конлай w Kuala Lumpur. automaty do gier w hard rock Tampa.