Wśród zatrzymanych były właściciel stron internetowych, człowiek, określonego tylko jak Lee, a także operator stron internetowych, człowiek, określonego tylko jak Park. Strony internetowe, które zostały zamaskowane pod sklepy internetowe, działali na terenie Chin, aby uniknąć wykrycia южнокорейскими władzami poker room wsop w Atlantic City.

Na zakończenie bardzo intensywnych weekendów dla azjatyckich władz policja w Hongkongu przeprowadziła rewizje w czterech miejscach związanych z nielegalnymi operacjami w baccarat na lądzie i w internecie qt-sygnał i slot jednej klasy. Przeczytaj najnowsze wieści o grach hazardowych od Calvina Eira. qt wysyła opcja w gnieździe.
Park, jak poinformowano, zarządzał obiektami z Shenyang w prowincji Liaoning, choć wykorzystał swój udział w zyskach, aby żyć w "luksusowym" domu u siebie w domu w Pusan. Przywódca, 30-letni Czy Don Zupa, powiedział, że on płacił każdy z jego trzech podwładnych na 50 tysięcy thb (1400 usd) miesięcznie za zarządzanie witryną online zakładów sportowych. Park twierdził, że na stronie była lista klientów z około 20 tysięcy graczy, którzy używali aliasy, aby policja nie łączyła działalność na ich rachunkach bankowych witryn internetowych. Policja twierdziła, że co najmniej jeden z обыскиваемых stron znajdował się pod kontrolą lokalnej grupy "triada".
Od tego czasu Park twierdził, że strony taktowali zakłady na łączną kwotę 135,4 mld koron (114 mln usd), z których strony zachowały 24 mld koron (20,2 mln usd) jako zysku argumenty qt sygnały i sloty są niezgodne. W niedzielę gazeta Korea Times donosi, że Stołeczna policji w Seulu (SMPA) aresztował cztery osoby za udział w ringu, w którym wzięło udział 30 różnych nielegalnych witryn hazardowych, biorąc stawki od koreańskich graczy spin a win live casino. Władze Korei Południowej zakończyli działalność w zakresie gier hazardowych w Internecie, podając się za sieć sklepów online.