Sędzia Jan Winder wybrał Eda Рахминга, księgowego na Bahamach, wraz ze swoimi kolegami z wielkiej Brytanii Аластером Бевериджем i Nicolasem Кроппером, aby wszedł w skład wspólnej osi likwidacji zespołu i działał jako pełnych likwidatorów dla organizacji grupy "Baha Mar" kredensie d ' Elje ruletka Брико zajezdni. Resort nie planuje otwierać do końca zimowego sezonu turystycznego w 2017 roku, który tradycyjnie przypada na kwiecień. obsługa kasyna fondue electrique geant.
Jednak sąd Najwyższy nie poparł wybór Измирляна, i sędzia Winder podjął ostateczną decyzję zasady powtarzania no-limit hold ' em. Jak informuje lokalny wydanie Tribune 242, Wayne Munro, znany adwokat królewski na Bahamach, powiedział, że był zaskoczony decyzjami i działaniami, podjętymi Саркисом Измирляном turniej w strategii no-limit hold ' em.

Ośrodek kasyno Baha Mar o wartości 3,5 mld dolarów na Bahamach otoczony był spory w ciągu ostatnich dwóch lat, ponieważ projekt został zatrzymany po tym, jak deweloper Sarkis Измирлян zderzył się z problemami finansowymi z powodu opóźnień, a zabezpieczonego wierzyciela projektu, Export-Import bank of china (EXIM), nie był gotów dać więcej finansowania harmonogram no-limit hold ' em push-fold.