Analitycy branży gier, jednak z optymizmem oczekują, że zakłady sportowe zostaną zalegalizowane na początku przyszłego roku w Massachusetts automat double 777 jackpot z podwójną wygraną. Tak zwane "mini-kasyno" zatwierdzał w próbie utrzymania krytycznych wirtualne dolary od metamorfozy na północ przez granicę państwową w Springfield MGM w stanie Massachusetts automat z podwójną wygraną "kamienie szlachetne". Obiekty pracują z maksymalną wydajnością 25 procent.. Gubernator Connecticut Ned Lamont (D) mówi, że wszystko jest możliwe, jeśli chodzi o zakłady sportowe. Zakłady sportowe zostały omówione w Connecticut jeszcze przed tym, jak sąd Najwyższy USA uchylił federalny okres próbny za hazard działalność w maju 2018 roku darmowe monety do kasyna z podwójnym hitem. Foxwoods i Мохеган San ponownie otworzyły się 1 czerwca, pomimo prośby Ламонта o tym, aby pozostawały zamknięte nowa aktualizacja aplikacji wynn slots.

Massachusetts dodał oświadczenie o zakładach sportowych w projekt ustawy o rozwoju gospodarczym, który został przyjęty przez Izbę reprezentantów stanu w tym tygodniu, jednak Senat go odrzucił opłata za aplikację wynn slots. Butler mówi, że prawodawcy Connecticut, czas na działanie.
Przywódca plemienia Connecticut Rodney Butler, przewodniczący plemienia Машантакет-Пекот, mówi, że nie ma istotnych powodów, dla których stan nie musi udostępniać swoim dwóm narodom uprawnienia na prowadzenie zakładów sportowych.