Norweska gwiazda Johnny Czekaniu-ostatni profesjonalny gracz w pokera, który dołączył do płatności wiedomosti partypoker po podpisaniu umowy, aby stać się ich nominalnym liderem na rynku skandynawskim. I jeszcze więcej Czekaniu będzie pracować razem z Thomasem Уднессом, którego wynajęli dla rozwoju marki partypoker na rynku skandynawskim hiper bonus aplikacji wynn slotów.

Wielka brytania i Irlandia Sam Trickett Patrick Leonard Roberto Романелло Падрейг Parkinsona Natalie Бревильери Europa Jan-Peter Яхтманн (Niemcy) Beata Джамбрик (Węgry) Johnny Czekaniu (Norwegia) Australia Jackie Szklarz USA Mike Sexton Tony Dunst Brazylia João Симао Gwiazdy sportu Boris Becker Carl Фроч Otrzymaj najnowsze wieści o grach hazardowych z Kelvina Eira. Mówiąc o swojej decyzji wykorzystać swój niesamowity talent w żywym obiegu partypoker, Czekaniu powiedział, że celem twórcy EPT Johna Dachi prezydentem partypoker LIVE był ogromny przyczyną tablica ogłoszeń aplikacji wynn slots.
To właśnie dzięki staraniom Уднесса poker teraz nielegalny w Norwegii, i był wielką siłą, stojącej za dwoma norweskimi w mistrzostwach pokerowe, które odbyły się w Norwegii, odkąd regulatory i rząd widział w tym sens. — uczestnik imprez (@uczestnik imprezy) 5 kwietnia 2017 r.

Uczestnik imprezy jest wysyłany na alpy rynki, i zatrudnili kilka piratów, aby pokazać im drogę manhattan slots bez depozytowe kody bonusowe kwiecień 2021. PokerStars podpisał kontrakt z Udness na reprezentowanie marki na norweski, islandzki i fińskiej rynkach we wrześniu 2008 roku.

Podczas pracy z PokerStars Czekaniu zarobił ponad 2,6 miliona dolarów, grając w turniejach, w tym trzymając rekord w największym turniejów Europejskiego gry poker tour (EPT) z 22 automaty Manhattan bez depozytowych kodów 2021. To nie pierwszy raz, kiedy Уднесс i Czekaniu pracują razem manhattan slots no deposit bonus codes 2021.