Działania w tym tygodniu poszli za areszcie na początku tego miesiąca pięciu różnych obywateli Korei Południowej, które zostały w podobny sposób oskarżeni o działanie nielegalnego hazardu strony w wyremontowanym mieszkaniu slot machine odds by state. Według doniesień, czterech podejrzanych przyznało, że jechali czterema stronami, które obsługiwało ponad 10 tys ile płacą 4 i 10 w kości.
Chroniony hasłem domena operacji" Chłopcy " (boy-vv.com) pozostaje aktywny i może pochwalić się tym, że działa z 2014 roku co oznacza 3-e liczba 12 w ruletce. Jesteśmy pewni, że to zbieg okoliczności.) Przeszukanie w mieszkaniu poszedł na napiwek z ambasady Korei Południowej w Bangkoku co oznacza 35 do 1 w ruletce. Poinformowano, że strony było około 700 stałych klientów w Korei Południowej, które codziennie robili zakłady na miejscu. klientów, z których większość było u siebie w domu w Korei Południowej cyny pokerowy beli cena. Jak uparcie powtarzające się zakażenia, Tajlandia po raz kolejny odkrywa, że jego polityczny organizm cierpi na południowokoreańskich nielegalnych operatorów online hazardu pace 10 cent slot machine.

W wielu przypadkach, takich jak operacja w Pattaya, o którym zaczęto mówić w styczniu, zwykli operatorzy zatrudnieni w Korei Południowej, nawet nie spotykając się z faktycznymi organizatorami, którzy płacą pensję pracownikom, płacą podróży i koszty utrzymania przelewem cyny pokerowy beli. Operacja, która rozpoczęła się wkrótce po tym, jak ubezpieczenie czwórka zaczęła wynajmować dom do wynajęcia w listopadzie 2016 roku, według doniesień, przynosiła zysk około 30 milionów koron szwedzkich (26 500 usd) miesięcznie.