Zastępca lidera partii pracy Tom Watson mówi, że partia zakazuje hazardu z kartami kredytowymi, jeśli wygra następne wybory powszechne w wielkiej Brytanii. Obecnie następujące wybory nie są zaplanowane do 2022 roku. Jednak partia pracy staje się w tym tygodniu opublikuje wyniki swojej całorocznej widzenia zasad hazardu. Pełna lista wniosków zostanie ogłoszona w czwartek, choć Watson już poinformował, że są to całkowity zakaz używania kart kredytowych dla zakładów różnica między gniazd i portów. Raport komisji hazard na początku tego roku pokazał, że od 10% do 20% online depozytów dla hazardu są dokonywane za pomocą kart kredytowych różnica między szczelinami i listwami. Watson uważa, że to jest czynnikiem przyczyniającym się do "epidemia ukrytym" uzależnienia od hazardu w wielkiej Brytanii różnica między pełną spoinami i zaślepką.

Watson powiedział The Guardian": "Uzależnienie od hazardu-to ukryta epidemia w tym kraju, ale jest zbyt mało środków, aby pomóc ludziom, którzy cierpią lub są narażone na ryzyko."Postawić na karty kredytowe, finansowane z długu, prawidłowo różnica między odbiornikiem gniazda i szerokim wyjściem. To pozwala ludziom stawiać więcej, niż mogą sobie na to pozwolić, a zwłaszcza wpływa na graczy hazardowych zorganizuj online-turniej pokera z przyjaciółmi.

Praca zabronią to". W innym miejscu rząd wielkiej Brytanii we wtorek potwierdziła, że nie będzie opóźnień z ograniczeniem maksymalnych stawek w terminalach do stawek ze stałymi współczynnikami od 100 do 2 funtów..