Zajęło trochę czasu, aby obie strony zgodziły się, i po wielu ворчаний i śmiechu, w końcu dwa wyścigi klubu w Sydney osiągnęły kompromis dla korespondencji seryjnej czy można zarabiać na grach hazardowych. Minister wyścigów Kevin Green planuje w przyszłym tygodniu dodaj do parlamentu stanu projekt ustawy, który utoruje drogę do zjednoczenia Australijskiego жокейского klubu (AJC) i Sydney дернового klubu (STC) czy można zarobić pieniądze w kasynie. Green przewiduje, że ramy prawne powinny być tworzone, aby zapewnić, że nowy sydney суперрасовый klub pojawi się na światło już 1 stycznia, w samą porę, aby rozpocząć 2011 rok na plusie dla branży w Australii.
Chociaż Sydney sod klub jeszcze nie nazwał swoich trzech przedstawicieli do wspólnego klubu, Australijski жокейский klub ogłosił, że jego będą reprezentować John Cornish, Alan Осберг i Bill Sweeney czy można zarabiać pieniądze grając w gry hazardowe. Ponadto, w nowy zarząd zostaną przypisane trzy niezależne назначенца, a za rok jak przedstawiciele АЕК, jak i przedstawiciele STC zostaną skrócone do dwóch stron czy można zrobić fałszywe żetony kasyna. Transakcja ta jest monumentalnym i historycznych umową o wyścigach w Nowej Południowej Walii, i przez jakiś czas wydawało się, że tego połączenia nie nastąpi, gdy 277 członków STC zestrzelili go w zeszłym tygodniu.
Ale rozsądni przywódcy zyskali przewagę i są częścią fuzje, osiągniętym między Сиднейским Дерновым klubem i Australijskim жокейским klubem, Tabcorp kupi prawa do sportowych grę na Torze w jakim kasynie w tej tunice oglądać najlepsze przedstawienia w formie bufetu. Było przedstawiona obawy co do tego, że ta umowa może pogorszyć problem hazardu, ponieważ w Południowej Walii pojawi się więcej gier w wyniku tego, że rząd zgodzi się переклассифицировать utwór z produktu do gier na gry.
Ale rząd Nowej Południowej Walii stwierdzono, że połączenie nie zwiększy problem hazardu, i istnieją już programy na rzecz walki z tym problemem w jakim kasynie w Shreveport oglądać najlepsze przedstawienia w formie bufetu. W końcu to bardzo pożądany złoty moment dla branży wyścigów konnych w Australii, i to powinno prowadzić do адскому obchodów Nowego roku w jakim kasynie 18 lat i powyżej. Otrzymaj najnowsze wieści o grach hazardowych z Kelvina Eira.