Transakcja z Seven West Media potencjalnie doprowadzi do tego, że Draftstars będzie sprzedawany "ogromnej publiczności darmowych transmisji podczas finałowej serii", podczas gdy Fox Sports będzie sprzedawać i promować produkt z zakresu AFL i NRL. Globalna news organizacja niedawno podpisała umowę z Fantsy Sports Network, sieci telewizyjnej poświęconej 24 godziny na dobę fantasy-sportu, w ramach której sieć będzie oferować fantasy treści Associated Press, oświetlając tematy od pickupów wolnych agentów do recenzji gier w weekend kasyno w pobliżu Lake City.

Associated Press Tymczasem wiadomość telegraficzna agencja Associated Press zamierza rozpocząć publikację treści o fantastycznych dyscyplinach sportu Floryda. "Fantazja-to jest to, co napędza pewnym zainteresowaniem do niektórych dyscyplinach sportu, szczególnie do NFL, i jest to umowa pomoże nam połączyć nasze Najnowsze wieści o grach hazardowych z Kelvina Eira pit-szef kasyna golden grin. Trzy strony chcieli podpisać umowę o partnerstwie przed rozpoczęciem serii finałów AFL opis pracy pit boss w kasynie.

Niedawno pojawiły się doniesienia o tym, że operator zakładów online CrownBet i australijska news firma Fox Sports prowadzą negocjacje o partnerstwie z Rodziny zachodnich MEDIÓW, w nadziei wnieść codziennie fantasy sportowe na darmowe telewizja składany stół pokerowy pit boss. Teraz australijczyk informuje, że Siedem zachodnich MEDIÓW, w końcu podpisali umowę dlaczego poker jest tak trudno nauczyć.