wok Chi Chung, prezes stowarzyszenia джанкетов, poinformował GGRAsia, że jego zespół wciąż czeka na odpowiedź z urzędu miejskiego o ochronie danych osobowych dotyczące oferty o tworzeniu kredytowej bazy danych i tego, kiedy będzie można ją uruchomić toster z długimi gniazdo z 4 kromek szałwii. Przed odejściem pana Vasco Фонга z jego biura otrzymaliśmy dwie dyrektywy z prośbą, aby wprowadzić pewne zmiany w konfiguracji karty kredytowej bazy danych" - powiedział nam pan Kwak w rozmowie telefonicznej.

Do jego dymisji latem tego roku, aby zająć sądowej stanowisko, pan Fong był szefem Kontroli ochrony danych osobowych. Jan Чонгвэй – długoletni pracownik działu kontroli nad danymi-został mianowany na to stanowisko szałwia bta730uk trochę więcej tostera z 4 plasterki i długim gniazdo. Kwok wyjaśnił, że poprawki zaproponowane przez służbę kontroli nad danymi, to "to, co klienci hazardu powinni być w stanie uzyskać dostęp do systemu bazy danych, aby sprawdzić jego informacji kredytowej" szałwia bta730uk trochę więcej tostera z 4 plasterki i długim gniazdo - srebrny. "Ponadto, musimy zapewnić, aby informacje o dłużniku dla hazardu został usunięty po tym, jak on lub ona też kredyt" - dodał szef stowarzyszenia hazardu. GRAsia zwróciła się do urzędu ochrony danych osobowych z pytaniem o przebiegu wykonania zapytania do bazy danych stowarzyszenia джанкетов i żądaniem wyjaśnień dotyczących proponowanych zmian wprowadzonych przez służbę kontroli nad danymi w protokoły dla schematu zwycięzcy casino saganing eagles landing.

Biuro powiedział tylko, że "wciąż przetwarza i analizuje wniosek".w trakcie panelu dyskusji podczas gry przedstawienia w Macao 2016 – wystawy i konferencji branży kasyn, która odbyła się w listopadzie, – pan Kwak wspomniał, że stowarzyszenie ma nadzieję, że jej środkowa kredytowa baza danych będzie działać do 2017 rok kalendarzowy najlepsze automaty do gier w choctaw durant. W komentarzach na imprezie powiedział, że хайроллерам poproszony, – przy ubieganiu się o uzyskanie kredytu od джанкетов – podpisać formularz autoryzacji, pozwalającą ujawnić ich karty kredytowe dane i dodać te informacje do bazy danych..