Za trzy lata przed dniem wejścia w życie PASPA Loteria Oregon uruchomiła konkurs pod nazwą "Sportowa akcja", który pozwalał graczom obstawiać NFL i Narodowej koszykarzy skojarzenia sloty dla szczepień w Bombaju.

Dlaczego nie ma zakładu w college ' u. Może Oregon był łatwiejszy droga do zakładów sportowych, niż u innych stanów, ale on nie przeszedł całkowicie bez sporów rozmiar szczeliny do jeziora pstrąga w Ontario. Loteria Oregon oświadczyła w poniedziałek, że jej aplikacja mobilna dla zakładów sportowych "Tablicy wyników" znajduje się zaledwie kilka dni od premiery, a celem rozpoczęcia wyznaczono na 7 października lub wcześniej. PASPA został odrzucony przez sąd Najwyższy USA jako niekonstytucyjny w maju 2018 roku, torując drogę do zjednoczonych na rzecz legalizacji i regulacji zakładów sportowych rozmiar rowka dla śruby m8.
(NBA) gry w formacie express z trzema wyborami, choć zakłady na jedną grę nie zostały rozwiązane automaty do gry bonus powitalny. To był jeden z czterech stanów — wraz z nevada gdy jest poprzednim, Montana i Делавэром — który został założony zgodnie z Ustawą o ochronie profesjonalnego i amatorskiego sportu 1992 roku (PASPA), ustawą, która do niedawna zabraniał zostały wyraźnie zatwierdzone przez państwo zakłady sportowe w Ameryce kod promocyjny kasyno mardi gras wv. Ale w sierpniu urzędnicy ogłosili, że bez względu na to, że nad projektem pracują 40 pracowników, to jeszcze wymaga pracy turnieje w pokera w kasynie mardi gras wv. Niepokój stanu o tym, aby udaremnić NCAA, nadal widoczne w aplikacji "Tablica".