Teraz, kiedy PokerStars posiada pokera z pełnym nachyleniu, pierwszy rozważa kroki w celu zapewnienia ochrony własności intelektualnej, jak w pokerze Rush, jak i w pokerze ze skalowaniem, starając się zapewnić, aby jego produkty do szybkiego pokera provided "szeroką ochronę" w dziedzinie szybkiego pokera. O tym powiedział Paul Telford, dyrektor doradca PokerStars PokerFuse.com o planach firmy w koordynacji strategii przymusu do dwóch szybkim pokerowym gier.
Prowadzimy pełny przegląd naszych pilnych zgłoszeń patentowych i jest porównywalny z naszymi istniejącymi zgłoszeniami patentowymi na skalowanie, aby zapewnić szeroką ochronę w zakresie "fast fold pokera", - powiedział Telford combien de jeton faut il distribuer au poker. "W razie potrzeby będziemy korzystać z tych patentów, aby chronić pomysłowych elementów produktów Rush i Zoom i ściśle współpracujemy z naszymi doradcami prawnymi w celu opracowania skoordynowanej strategii egzekwowania praw patentowych" combien de jeton distribuer au poker. Dowodem na rosnącą popularność fast-fold pokera, która Full Tilt po raz pierwszy został zaprezentowany w 2010 roku z pomocą Rush Poker, jest fakt, że prawie wszystkie duże pokoje pokerowe już oferują swoje własne wersje gry, w tym Blaze Poker od StanJames, Speed Hold ' Em z iPoker i FastForward od PartyPoker jak zdobywasz trofea na zynga poker.
Mimo, że ten krok może mieć znaczenie dla PokerStars, biorąc pod uwagę, że w dzisiejszych czasach express-poker staje się coraz bardziej popularne, niektórzy ludzie mają wątpliwości co do zasadności takich działań z dyrektorem generalnym Instadeal Piórem Хильдебрандом, nawet jeśli opis patentów niemożliwe jak dostać się do kasyna encore w Bostonie. Ponieważ Full Tilt Poker był w sprzedaży prawie dwa lata, wszystkie inne pokerowe firmy skorzystały nie jest opatentowanym produktem do tworzenia własnych wersji. Hildebranda nawet nie zadał bardzo subtelny wpływ na PokerStars za ich ponownie opatentować grę, stwierdzając, że "ich prawnicy, musi być, kiedy to doszli do wniosku, że produkt nie podlega ochronie patentowej terapii naturalnych, ponieważ uruchomiliśmy Zoom, a teraz chcą udowodnić, że tak jest". Jeśli patenty naprawdę będą zatwierdzone i wejdą w życie, PokerStars otrzyma niezwykle silne własności intelektualnej, którą jest w stanie pokazać innym firmom, które chcą stworzyć swoją własną szybką grę w pokera jak dostać się do kasyna w kulinarnej gorączka. Brzmi to trochę dziwnie Poznaj najnowsze wieści o grach hazardowych od Calvina Eira.