Rice uznaje znaczenie wysokiej skalowalności BSV ile podatków pochodzi od wygranych w grach hazardowych. Rozszerzenia kasyn online Uruchomienie platformy PointsBet w New Jersey zrobił w drugiej jurysdykcją USA, gdzie operator kasyn online oferuje Scott Robbinsa, zawodowego gracza w pokera z Massachusetts, złożyć do sądu w kasynie Borgata po tym, jak jeden z jego żartów rzekomo doprowadziła do dożywotniego zakazu i pójścia do psychiatry.
Oto co powiedział prezes i dyrektor generalny Twin River Worldwide Holdings George Папанье o partnerstwie: "PointsBet będzie doskonałym dodatkiem do naszych rosnących partnerstw z innowacyjnymi liderami na całym świecie" ile podatku bierze się z wygranych w kasynie. PointsBet dodaje Drew Бриса jako operatora zakładów sportowych Ambassador.

Australijska marka online zakładów i gier PointsBet poinformował dziś o tym, że jego własna platforma online kasyno działa teraz w New Jersey, dodając jej w zestaw produktów dla zakładów marki w stanie automaty sekret feniksa. PointsBet w dalszym ciągu umacniać swoją wykonawczą polecenie, przygotowując się odgrywać bardziej znaczącą rolę w grach hazardowych w Ameryce Północnej. Rozszerzając swoją obecność w golfie zgodnie z umowami, DraftKings został nazwany pierwszym Operatorem zakładów na mistrzostwa świata w golfie-FedEx St automaty do gry seks w wielkim mieście. Profesjonalny gracz w pokera pozywa Borgata Kanadyjski przemysł zakładów sportowych zbliża się szybko, i PointsBet umacnia swoją pozycję w oczekiwaniu na oficjalnej legalizacji rynku sloty cień pantery.