Lee powiedział, że Арузе nadzieję, że będą gotowi do wyjścia na rynek Makau do czasu G2E Asia 2020, regionalne centrum targowego, która ma się odbyć w maju przyszłego roku w Makau jak znajdziesz się w piwnicy podczas napadu na kasyno.

W 2020 roku będziemy zwracać uwagę na różnorodność gier, oferując gry w różnych stylach – od bardzo tradycyjnych chińskich gier do.. jak mogę dokontać wirtualną noc pokera. Lee.po włączeniu przycisku "play" w grze wirtualne monety kaskadami spadają z góry ekranu jak zorganizować turniej w pokera online. #8220;...to automat, ale koncepcja gry nie jest gniazdem", - dodał on jak spędzić wieczór w pokera online. Odbijają się od wirtualnych "szpilek" w stylu tej piłki pachinko gry pachinko.

Mam nadzieję, że przyjmą innowacje, tak samo jak i my, i pozwolą nam czerpać nowe gry na rynek w Makau i w innych krajach Azji". Пачинкоин bardzo нетрадиционен, bo nie ma bębnów", - zaznaczył przedstawiciel Aruze. "Jeśli wszyscy będą robić to samo [rodzaj produktu], spowoduje to "bardzo nudne" podłogi kasynie, - oświadczył on.