Ludzie, którzy prowadzili rozmowy o kontrakcie Tajwańskiej firmy sportowych, loterii, postanowiliśmy dać rządowi odsetek od przewidywanych, a nie faktycznych dochodów wyścigi konne w Charles Town i kasyno. Jak to się mogło pójść nie tak?Cóż, po pierwsze, są one później zaczęły otwierać się dla biznesu wyścig w Charles Town i automaty.
Następnie, gdy tajwańscy sportowe gracze odkryli, że mogą postawić tylko na zakład z Firmą, postanowili zamiast robić zakłady podziemne bukmacherów wyścigi i sloty Charles town na żywo. W końcu firma zrobiła nieco ponad połowa firm, które planowali. Nic dziwnego, że chcą renegocjować warunki.

Goldman Sachs, być może, jest obecnie jednym z najbardziej презираемых firm na świecie, ale w czwartym kwartale 2009 roku zarobili 4,79 mld dolarów, tak, że, być może, wiedzą, o czym mówią, gdy (i inni analitycy mówią, że wychodzą z akcji technologii gier zasady gry w pokera w kasynie texas hold ' em. Zła gospodarka, opóźnienia z wprowadzeniem do sprzedaży nowych produktów i ta katastrofa w Alabamie-to wszystko wymieniane jako przyczyny spadku w rankingu gier firm technologicznych z "atrakcyjnych" do "neutralnych" stół do gry w pokera w kasynie na sprzedaż. Stary, dlaczego po prostu nie iść do końca i nie powiedzieć, że z powodu tych dżinsów dupy technicznych firm wygląda grubo?.