Gazeta poinformowała, że były członek LVMPD potwierdził, że MGM Resorts zatrudniał byłych członków zespołu sił specjalnych poker room Charlestown ponownie otwiera. "MGM opracowała Program Grupy reagowania kryzysowego w ramach naszego zobowiązania do ciągłego doskonalenia codziennych operacji i oceny i rozwiązywania zagrożeń dla bezpieczeństwa"-powiedział Дэшун w dzienniku Review. Jednak ona potwierdziła istnienie odpowiednich działów bezpieczeństwa stole w kasynie z шаффлером.
Ponadto, magazyn Las Vegas Review-Journal " poinformował, że firma dodała kilka byłych funkcjonariuszy wojskowych w swoje grupy reagowania kryzysowego automaty do gry w pokera w kasynie na sprzedaż. Według raportu w "Baltimore постэкспертиза", w ostatnich miesiącach MGM Resorts International zatrudniła szereg byłych wojskowych i policjantów w celu zwiększenia bezpieczeństwa po masowej strzelaniny w Las Vegas w październiku ubiegłego roku.Постэксперт znalazłem informacje na LinkedIn, która zakłada, że firma zatrudniła pięciu byłych pracowników działu specjalnego uzbrojenia i taktyki Stołecznej policji w Las Vegas (LVMPD) w grudniu i styczniu.
Podczas gdy obie gazety skontaktowali się z MGM za komentarze, firma odmówiła odpowiedzi na większość ich żądań poker w kasynie pokera 200.