W 2008 roku 22-letni Jason Potter został okradziony w Melbourne po tym, jak sprzedał swoją wygraną w wysokości 30 000 dolarów od Aussie Millions. Otrzymaj najnowsze wieści o grach hazardowych z Kelvina Eira. I w ciągu ostatnich kilku lat to właśnie to się dzieje czy istnieją legalne gry hazardowe na Hawajach. Uważaj księżycowych facetów".
W 2004 roku Greg "Skamieniały" Раймер zdecydował, że nie zamierza rozstawać się z określonymi 150 000 dolarów, które miał ze sobą w tym czasie, gdy on walczył od dwóch napastników z bronią w ręku w pobliżu swojego hotelowego pokoju w Bellagio czy istnieją legalne gry hazardowe w nowym Orleanie. Ludzi zabijają za 3000 funtów, a spiski o porwaniach organizują kolejne miliony kody do pokera żetony zynga.
Poker. Delikatnie mówiąc, Сташко zrezygnował z tej możliwości; decyzja, która może uratować jego życie po tym, jak pojawiły się doniesienia o tym, że ludzi stojących za spisek z porwaniem, grozi dożywocie za szereg zarzutów, w tym zniknięcie kilku osób, których podobno porwali.

Po tym, jak liczne serwisy informacyjne agencji poker opublikował niedawno artykuł o tym, że zwycięzca turnieju Głównego World series of poker 2011 roku Martin Сташко stał się ofiarą nieudanego spisku o porwaniu, nadszedł czas, aby jeszcze raz posłuchać ostrzeżenia zawartego w tym cytacie. Ten problem dotyczy nie tylko dużych gwiazd gry codice bonus senza deposito star casino.