Z tego powodu Aguirre powiedział, że trzymał przedstawicieli Narodowego biura śledczego policji Filipin w niewiedzy, w oczekiwaniu na naloty na Fontannie w zeszłym tygodniu najlepsze kasyna online w Kanadzie.

W ubiegłym roku artykuł Manila Times oskarżyła Lama wydania "сублицензий" innym chińskim online-operatorów. Operatora kasyna i gier hazardowych Jacka Lamę, najprawdopodobniej nie usłyszał zarzutów próby przekupstwa filipińskich urzędników, ale każą zapłacić w inny sposób najlepsze kasyna online w Irlandii.
Aguirre powiedział, że polecił BI zbadania, jak został dopuszczony do ucieczki, i obiecał, że "głowy покатятся", jeśli uda się udowodnić, że urzędnicy BI w jakikolwiek sposób pomogli w ucieczce najlepsze kasyna na wybrzeżu zatoki Meksykańskiej. Chińscy WIĘŹNIOWIE WYKONUJĄ SWÓJ WIELKI UCIECZKA Aguirre powiedział, że nie będzie zaskoczony, gdy dowiedział się, że ma bogatego Lama "bardzo wpływowi ludzie w kieszeni od regulatorów do organów ścigania" miejsce parkingowe do wynajęcia rosewood pointe. W czwartek Aguirre oświadczył, że operatorzy w centrum aresztowań chińskich robotników, wynajmowane pomieszczenia tylko w Fontannie miejsce parkingowe na sprzedaż makati.
Aguirre wcześniej twierdził, że Lam zaproponował urzędnikom BI 200 tysięcy funtów (4 tysiące dolarów amerykańskich) za zwolnienie każdego pracownika miejsce parkingowe na sprzedaż bgc. Przewodniczący PAGCOR Andrea Domingo oświadczyła, że "nie może być sprzeczne z" twierdzeniom Aguirre o tym, że odrzuciła propozycję Lama zmniejszyć dochody w kasynie na 1%, aby kontynuować jego transakcji online jak wygrać gry turniej. Aguirre twierdził, że Sombrero zapytał, czy Aguirre działać jako "ojca chrzestnego" Lama, aby chronić go operacje z internetowym hazardem.