Obywatele Korei Południowej, którym wydano specjalne zezwolenie na wejście w te kasyna tylko dla cudzoziemców, również będą musiały podać swoje dane identyfikacyjne pracowników kasyna.

W 2014 roku władze aresztowały około 100 obywateli Chin, którzy zajmowali się nielegalnego hazardu działalnością w kasynie w mieście Cheju-do. Wszystkie kasyna tylko dla cudzoziemców będą musieli przechowywać te informacje i aktualizować swoje wpisy.
W 2016 roku władze aresztowały chińczyka, który jest podejrzewany o grach hazardowych w kasynie po zabiciu китаянки na wyspie Cheju. jak przewidzieć ruletkę csgo. Kasyno również będą musieli być bardziej przejrzyste w transakcjach i teraz muszą liczyć swój dzienny dochód, zainstalować elektroniczne stoły do gier, sprzedać żetony tylko za gry stoły i podawać numery seryjne do każdej umowy o grze. Ustawa o grach hazardowych w Korei Południowej zezwala tam grać w kasynie tylko cudzoziemcom jak przewidzieć pokoje ruletki online. Oczekuje się, że nowe prawo wejdzie w życie od początku przyszłego roku i będzie wymagać od kasyna wprowadzeniu szeregu zmian, w tym wdrożenie systemu zezwoleń dla monitorowania i rozdzielczości tylko dla autoryzowanego personelu wchodzić do strefy ograniczonego dostępu, takie jak pomieszczenia do przechowywania urządzeń do gier i sale komputerowe na tych ośrodków kasyna tylko dla cudzoziemców jak przewidzieć liczbę w ruletce. Kasyna będą również zobowiązani używać tylko legalne gry produkty i usługi na miejscu, zainstalować kamery cctv, aby zmniejszyć liczbę osób niewidomych wejść do kasyna jak przewidzieć pokoje europejskiej ruletki.

Władze wyspy Cheju, postanowił wprowadzić bardziej rygorystyczne zasady w odniesieniu do kasyna, zezwalających na wjazd cudzoziemców, i rząd prowincji stwierdził, że będzie ono zawierać nowe przepisy, które wymagają, aby te kasyna były bardziej przejrzyste i bardziej rygorystyczne przestrzegali swoją politykę i procedury profesjonalne nazwy graczy w pokera. Jedną z możliwych przyczyn, dla których rząd prowincji Jeju odpali swoje sprawdzanie polega na tym, że w ostatnim czasie wzrosła liczba przestępstw związanych z kasyna. Koreańska policja aresztowała 5 pracowników kasyna w 2014 roku, które rzekomo przywłaszczył 5 miliardów z kasyna w mieście Cheju-do, a także aresztowała dwóch mężczyzn pod zarzutem prania brudnych pieniędzy, ponieważ stwierdzono, że przenieśli 63 miliardy z Chin do Korei Południowej.