Jeśli kiedykolwiek było poza sezonem, kiedy postawić na przyszłość byłoby najbardziej ekscytującą częścią całego sezonu, to właśnie teraz aplikacja do gniazd z dużą pulą.

To poza sezonem NBA pozwoli nam, miłośników zakładów bukmacherskich, poszerzyć naszą wiedzę o lidze i przewidzieć, gdzie trafi wiele znanych i drogich wolnych agentów ogromny jackpot raja sloty na żywo. Ale próbować nazwać go w tym roku-mimo że starał się zebrać puzzle, że pod wieloma względami czyni go jednocześnie skomplikowane i fascynujące cena netto za gniazd z dużą pulą. Gdzie będą Bosh, James, Wade, Amare, Dirk, Joe Johnson i lista jest długa .. jak można określić. w końcu?Kto podpisze pierwszy?Kiedy pierwszy raz spojrzałem na ten mecz, myślicie, że "Jankesi" albo разгромят "Маринерс", albo, być może, przegrają jeden mecz przeciwko Cliffa Lee kiedy gniazdo jest zbliżony do tego. Zamiast tego "Marynarze" znajdują się na progu wielkiego show na stadionie Jankesów i nie mogą sobie przypomnieć, kiedy ostatni raz tak robili aby dziesiątkę.
To nie powinno się zdarzyć, i wszyscy muszą się zastanawiać, jeśli to się stanie, a jankesi powinno być wstyd, zwłaszcza, gdy Boston oddycha im w tył głowy. jak można określić.