Wszyscy zawodnicy również muszą przejść badania lekarskie, zanim ich dopuszczą do walki, a także będą przestrzegane zasady społecznego dystansowania.
Około tydzień po tym, jak prezydent UFC Dana White ogłosił, że UFC 249 odbędzie się 9 maja, teraz dowiedzieliśmy się, że zdarzenie, które, wydawałoby się, znajduje się w niekończącym się stanie przepływu, teraz nastąpi na Florydzie wygrane w pokera victoria coren Mitchell. W oświadczeniu UFC White poinformował, że na arenie zostaną przeprowadzone dodatkowe walki, zaplanowane na 13 i 16 maja. White spodziewa się, że pojedynek Нурмагомедова przeciwko zwycięzcy Fergusona-Гаэтье odbędzie się albo we wrześniu, albo w październiku. victoria coren Mitchell wygraną w pokera.

Ze względu na wymagania stanowiska zawodnik powiedział dziennikarzom, że będzie potrzebował kilka tygodni po zakończeniu miesiąca, 23 maja, aby wrócić do pełnej formy victoria coren Mitchell wygrywa w pokera. Фандуэль daje współczynnik -245/+200 prognoza pogody na 14 dni w kasynie Nowa Południowa Walia. W piątek White ogłosił w swoim oświadczeniu, że mecze odbędą się na pamiątkowej arenie weteranów VyStar w Jacksonville.