Adwokat sands ' a Richard Заубер drwił z ideą o tym, że Suen zrobił coś więcej, niż zorganizował 40-minutowe spotkanie z kilkoma chińskimi urzędnikami państwowymi, która w żaden sposób nie przyczyniła się do uzyskania licencji texas holdem poker kostenlos online spielen ohne anmeldung. Już wtedy, dodał, że rząd stworzył specjalny urząd do organizacji takich sesji dla długiej kolejce potencjalnych inwestorów zagranicznych w różnych gałęziach przemysłu texas holdem poker king free chips. Jacobs, zwolniony ze stanowiska przez kilka miesięcy, złożył przeciwko spółce pozew o bezprawne zwolnienie texas holdem poker kostenlos ohne anmeldung spielen.

To przyniosło by 328 milionów Suen w czystej postaci w porównaniu z 96,2 milionami dolarów, które chciano w czasie procesu 2008 roku jak wybrać automat w kasynie. Suen udało, powiedział O ' Malley, dzięki stosunkom, ucieleśnionym w języku chińskim słowo "гуаньси", które stworzył podczas swojej kariery w hongkongu biznesmena jak wybrać automat w kasynie. Oficjalne zawiadomienie, w którym wskazano nazwę Galaktyki, a nie Sands, wykazały, że Suen nie spełnił swoją obietnicę udzielenia Сэндсу licencję, powiedział Sauber. Suen na audiencji u Адельсона dzięki biznesowe przedsiębiorstwa, który zaczął się kilka lat wcześniej z Leonardem Адельсоном, bratem Sheldona, dla importu hotelowych akcesoriów, takich jak małe mydło i butelki dla balsamu jak wybrać automat w kasynie.

Przedstawiając sprawę w ogólnych zarysach, O ' Malley powiedział przysięgłym: "nie chodzi o to, aby nie spłacać swoich długów, gdy masz do tego narzędzia jak wybrać automat w kasynie.