BetVictor ogłosiła, że będzie pierwszym operatorem, który będzie korzystać z danych i analiza republika wyścigów konnych wiodącego dostawcy książek elektronicznych Timeform dla swoich klientów czy w kasynie w pobliżu Хагерстауна. Jest to ostatni krok w partnerstwie BetVictor z wiodącym dostawcą danych i treści po integracji danych o wyścigach w swój telefon produkt w 2014 roku. BetVictor teraz wyświetla dane o wyścigach w formacie czasu i wybiera dla wszystkich republika wyścigów konnych na wszystkich kanałach w stanie Maryland. W połączeniu z istniejącym na żywo produktem BetVictor dla południowoafrykańskich wyścigów, usługa, unikalna dla BetVictor, co oznacza, że klienci teraz masz nowe wyobrażenie o książce wyścigowych form Południowej Afryki czy w kasynie obok Хаммондом Los Angeles.
Serwis jest trzecim dodatkiem do produktów BetVictor w tym roku, po pomyślnym uruchomieniu Przedłużyć szanse i Betfinder o que significa vpip in poker. Kierownik działu zakładów produktów BetVictor Эоин Ryan powiedział: "cieszymy się, że w naszych kartach wyścigów Południowej Afryki jest potężny i analiza danych Timeform i przyjemność być pierwszym operatorem, który uruchomił tę usługę, интегрировавшись z nowym API Timeform. To oznacza wzmocnienie naszych relacji na poziomie technicznym i pozwala nam udoskonalać i ulepszać nasz zestaw wyścigowych produktów na stałe" o que significa sonhar com jogo de poker. Menedżer ds.
rozwoju biznesu Timeform Mark Fellows powiedział: "Dane Timeform w Południowej Afryce, stanowią najbardziej bogaty i szczegółową analizę na rynku wielkiej Brytanii o que significa standard no poker. Prognozy wyścigów korzystają z wiedzy naszego zespołu analityków, aby utworzyć niezależne, niezawodne, ale, co najważniejsze, stymulowanie zakładów produkt theatre du casino enghien les bains. Cieszę się poszerzyć nasze długoterminowe relacje z BetVictor, aby znalazły się w nich rpa treści, i jesteśmy pewni, że ich klienci będą cieszyć się lepszą doświadczeniem"..