W Makau i firmy stojącej za luksusowym hotelu 13, jak poinformowano, poinformowali, że zamierzają przeprowadzić specjalne walne zgromadzenie, aby głosować za rezolucją, która może pozbawić jednego z jej starszych dyrektorów zajmowanego stanowiska poker z dużym stosem apk pobierz. Według raportu Inside Asian Gaming, firma South Shore Holdings Limited, spółka zarejestrowana w hong Kongu, używał formalny wniosek w czwartek, aby poinformować, że zgromadzenie zostało zwołane dużym inwestorem Global Allocation Fund, do którego należy 10% z dnia kapitału zakładowego, w nadziei zawiesić Lau Toma Do Yoona od stanowiska zastępcy przewodniczącego przegląd uniwersytecki pokera z dużym stosem.
Znaczne poruszenie: Chociaż nie przedstawiał żadnych powodów do wrogości Globalnego funduszu dystrybucji w stosunku do Lau, Inside Asian Gaming poinformowała, że krok ten podjęto w nieco ponad sześć tygodni po tym, jak South Shore Holdings Limited została zmuszona ubiegać się o "zawieszenie", aby przeszkodzić swojemu bankowi poprosić o ewentualny kredyt, związane z likwidacją, na kwotę nieco ponad 319,9 milion dolarów poker na wielkim kamiennym jeziorze. Telefon rzekomo również poszedł za rozwiązaniem Walta Power w zeszłym miesiącu odejść ze stanowiska dyrektora generalnego firmy, obsługującej hotelu The 13 200 pokoi, aby trwać podobną rolę wietnamskim Grand Ho Tram Strip, zintegrowanym w kasynie budowa kasyna desert diamond w zachodniej dolinie. Ośrodek wczasowy kasyno desert diamond w zachodniej dolinie.

Materialna cel: Statut Południowego brzegu pozwala każdemu inwestorowi, владеющему co najmniej 10% akcji, prosząc zarządu zwołać specjalne walne zgromadzenie, które powinno odbyć się w ciągu dwóch miesięcy od daty pierwotnego wniosku.Źródła, poinformował, że Globalny wałek fundacja spełnia to wymaganie wstępne, dzięki temu, że zachował się prawie 101,34 mln akcji, a sekcja zwłok teraz musi się odbyć przed upływem terminu, 20 lipca. w stanie Arizona.