Jak tylko Mistrzostwa świata się skończy, technologia pozostanie do gry w ruletkę i może być powiązany z dowolnym typem zdarzeń. Tylko w zeszłym tygodniu, przedstawiając nową opcję automatów, widget darmowej rundy mistrzostw świata w piłce nożnej, wiodący dostawca rozwiązań gier klasy premium, NetEnt, wprowadziła nowy dodatek do swojej gry sektora Live casino najlepsze pokerowe ręce startowe w kolejności.

produktów NetEnt Henrik Фагерлунд skomentował nową grę w niedawnym komunikacie prasowym, stwierdzając: "Ruletka Live Sports oferuje naprawdę ekscytująca piłka nożna, podczas gdy gracze lubią nasze gry na żywo najlepsze ręce startowe do gry w pokera. Gra w ruletkę jest jeszcze jeden sposób, za pomocą którego NetEnt może dostarczyć produkt na temat Mistrzostw świata, które operatorzy mogą zaoferować, aby pomóc graczom wziąć udział w popularnym turnieju najlepsze ręce startowe w pokerze. Nowa gra nazywa się Live Sports Roulette i oferuje operatorom możliwość zapewnić graczom nową opcję gry w ruletkę podczas mistrzostw świata, gra rozpocznie się 14 czerwca wykres najlepszych startowych pokerowych kombinacji.

U klientów NetEnt live nie będzie problemów z integracją nowych gier opcje. Dealerzy będą komentować mecze Mistrzostw świata, które odbędą się na żywo, транслируя podczas rozgrywki statystyki gier, harmonogram gier i grupowe tabeli t w kształcie prostokąta na sprzedaż.