Uważano, że u partnera biznesowego ho, Ho, było coś w rodzaju wątpliwej przeszłości.

W środę CCAC poprawiłem Wynna, stwierdzając, że "odpowiednie dochodzenie wciąż trwa", rezygnując z dalszych komentarzy czy można mieć kilka slotów. ŚLEDZTWO WYNN LAND W MAKAU JESZCZE NIE ZAKOŃCZONE W innych prawnych wiadomościach Wynn szef Komisji Makau do walki z korupcją (CCAC) zdementował oświadczenia szefa Wynn Steve ' a Wynna o tym, że śledztwo w sprawie spornej transakcji z ziemią zakończone aby zapisać w assassin ' s creed odyssey. Zamiast tego kasyna uwalniał markery Zoggolis na łączną kwotę 1,3 miliona dolarów, kwotę, którą, jak twierdził Зогголис, nie mógł i nie chciał zapłacić.

W piątek Wynn udał się do Makau, gdzie, jego zdaniem, śledztwo CCAC zostało zakończone i że agencja do walki z korupcją "spełnione walidacji" czy można mieć dwa gniazda na dostawy tesco. Kwestia ta została podniesiona tej wiosny Jeffrey Фидлером, szefa amerykańskiego związku zawodowego i byłym operatorem witryny internetowej CasinoLeaks-Makau, który podnosił pytania o domniemanych powiązaniach między operatorami kasyn w Makau i chińskimi grupami triady czy może u was być więcej niż 4 sloty pamięci ram.
Wynn ogłosiła, że to pytanie jest całkowicie normalny, nie odnoszący się do sprawy czy można mieć kilka slotów na dostawy tesco. We wtorek apelacyjna kolegium z trzech sędziów sądu Apelacyjnego Dziewiątego okręgu jednogłośnie zgodziła się z tym, że sprawa powinna być wznowione.
Adwokat Зогголиса Gary Logan twierdzi, że Wynn później odpaliłem właściciela kasyna, który zajmował się Зогголисом podczas zabawy.