To pomimo faktu, że połączone firmy będą kontrolować około 90 procent australijskiego rynku zakładów na zakłady i około 60% rynku stawek w ogóle, z dochodami ponad 3,8 miliarda dolarów rocznie.
Zatwierdzania transakcji w zeszłym miesiącu, Australijski trybunał ds harmonogram koncertów w kasynie тейбл-mountain. Po dokonaniu zupełnie bezprecedensowy krok, ACCC zwrócił się do sądu federalnego w kraju z prośbą do sądu niedawnej decyzji regulacyjnych, które oznaczone fuzja na kwotę 8,4 mld dolarów. On również odrzucił oficjalną opozycję ze strony australijskich bukmacherów internetowych, takich jak CrownBets i SportsBet, a także Racing Victoria, organu wyścigów w stanie Wiktoria harmonogram przyjęć w kasynie table mountain.
I po trzecie, był zbyt gotów zgodzić się z argumentem Tabcorp o tym, że oszczędzanie pieniędzy, utworzona w wyniku połączenia, zostaną wykorzystane na rzecz społeczeństwa tabela siedzenia uczestników koncertu w kasynie тейбл-mountain. Proponowane połączenie Tabcorp i Tatts, dwóch największych australijskich firm bonusowe, zetknęła się z nową przeszkodą w poniedziałek, kiedy australijski regulator zawodów (ACCC) rozpoczął się proces sądowy w próbie zwinąć interes.

"Dlatego[АККК] prosi o wyjaśnienie te trzy aspekty prawa,które mają centralne znaczenie dla oceny trybunałem proponowanego Tabcorp zakupu tatuaży" najlepsza płyta główna 8 slotów pamięci ram. Trybunał również nie potrafił dokładnie porównać przyszłość stan konkurencji z brakiem połączenia, że jest "podstawową" wadą w jego myśleniu najlepsze aplikacje do gry w pokera za darmo.