Scientific Games zatrudniła Michaela Эклунда jako swojego nowego dyrektora finansowego, od 1 czerwca 2020 roku menu kawiarni-kasyno "góra stołowa". Eklund w ciągu 20 lat pracował w Dell Technologies zarówno finansowych, jak i na systemach stanowiskach najlepsza aplikacja dla pokera online.

Ostatnio zajmował stanowisko dyrektora finansowego IRI, firmy specjalizującej się w rozwiązaniach i usługach w zakresie przetwarzania danych i analiz dla konsumentów, detalistów i firm medialnych najlepsze aplikacje do gry w pokera online. Obecny dyrektor finansowy Michael Квартиери pozostanie w Scientific Games do 30 czerwca 2020 roku i będzie pełnić funkcję konsultanta po tego momentu, aż do 31 grudnia najlepsza aplikacja do gry w pokera na prawdziwe pieniądze. Barry Коттл, dyrektor generalny Scientific Games, powiedział: "Mike Квартиери wykonał znakomitą pracę w ciągu ostatnich czterech lat, tworząc zespół finansowy światowej klasy, aktualizując naszą zarządzanie finansowe i рефинансировав nasz obowiązek najlepszy darmowy licznik do pokera dla ios.
"Mike objął nasze wysiłki w celu zmniejszenia niedoboru środków pieniężnych przy zachowaniu kluczowych operacji, opracowywaniu planów w celu opanowania pandemii, przygotowaniu do tego, aby stać się jeszcze silniejszym konkurentem, kiedy wyjdziemy z kryzysu i pracy z naszymi wierzycielami, aby dokonać zmian w naszych umowa pożyczki, aby zapewnić ulgę ковенантов."Po przyjęciu tych kluczowych kroków jesteśmy teraz gotowi przystąpić do przejścia do nowego dyrektora finansowego". najlepszy darmowy licznik turnieju pokerowego.