Dyrektor generalny AHA John Whelan powrócił temu, wyrażając emocje na temat kierunku, w którym Tabcorp idzie z cyfrowymi procentowych w пабтах, i czekamy na wprowadzenie nowych hotelowych produktów i technologii w ciągu najbliższych pięciu lat" najlepsza aplikacja do gry w pokera na prawdziwe pieniądze. W poniedziałek Tabcorp starała się wzmocnić swój działalności detalicznej w Nowej Południowej Walii, ogłaszając o pięcioletnim ekskluzywnej współpracy zakładów z Australijskiego stowarzyszenia hoteli Nowej Południowej Walii. Dyrektor generalny Tabcorp David Attenborough zaznaczył tę ofertę jako wzmocnienie roli karty w "społecznej tradycji" postawić w pubie. Transakcja postrzegana jako ingerencja CrownBet w to, co do tej pory było tradycyjnym miejscem топанья Tabcorp najlepszy darmowy licznik do pokera dla ios.

CrownBet, który należy do australijskiego operatora kasyna Crown Resorts, również zalicza się do firm, oficjalnie protestujących przeciwko zaproponowanego Tabcorp mega fuzji z Tatts najlepszy darmowy licznik turnieju pokerowego. W zeszłym miesiącu Australijska komisja konkurencji i ochrony praw konsumentów wyraziła zastrzeżenia w odniesieniu do dominującej pozycji zjednoczonej korporacji Tabcorp i Tatts, co skłoniło obie firmy, wyślij swoje zgłoszenie na połączenie w Australijski trybunał ds.
Kiedy CrownBet poinformowała o swojej umowie z klubami NSW, Tabcorp zirytowany zagrożone wycofać swoje usługi transmisji Sky racing z klubów, ale później Attenborough ogłosił, że Sky Racing nadal będzie pojawiać się w miejscach, "bez względu na stanowisko Tabcorp względem legalności oferty CrownBet" najlepsza darmowa aplikacja do turniejów pokerowych.