ASA stanął na stronę Paddy Power, stwierdzając, że komentarze dotyczące niezdolności chodzić zostały jasno i natychmiast związane z ideą gry za Клоппа.

Lub coś w tym rodzaju. Jest to wyraźne wskazanie na to, że wózek należała do LFC, doprowadziły ASA do wniosku, że "gracze LFC i ich bieżące szkody, a nie osoby niepełnosprawne, byli obiektem humoru" jak dodać więcej szybkich slotów bdo. niedawny średnica plakat Paddy Power, który jednocześnie jest wyśmiewany skłonnej do obrażeń zespół angielskiej premier league Liverpool i drażniłeś osób niepełnosprawnych, lub, co najmniej, ludzi, którzy uważali, że osoby niepełnosprawne powinny być zły jak dodać więcej slotów w mugen 1.1. W reklamie było również zdjęcie wózka z napisem "Własność Los Angeles" na oparciu fotela jak dodać więcej slotów w narzędzie wielofunkcyjne no man ' s sky. Online bukmacher behemoth Paddy Power Betfair podniósł wieloletniego pracownika Paddy Kena Robertsona na stanowisko dyrektora ds czy mogę odzyskać pieniądze w kasynie online. Paddy Power odpowiedział, uznając, że reklama była "nieprzyjemne", ale upierał się przy tym, że mieszkańcy Liverpoolu zrozumieć dowcip czy mogę żądać odszkodowania od hazardu.

W reklamie, która pojawiła się na ulicach Liverpoolu w styczniu tego roku, z dużym drukiem było napisane: "Ty nigdy nie będziesz chodzić sam, a drobnym drukiem dodano "(albo kiedy indziej, jeśli będziesz grać za Клоппа)" czy mogę zmienić czas dostawy waitrose. Zarządzanie według standardów reklamy w wielkiej Brytanii (ASA) otrzymało dwie skargi od osób, które zastanawiał się, czy może reklama spowodować poważne lub powszechne naruszenia czy mogę zmienić podejście do skok kasyno.
Robertson (na zdjęciu), 16-letni weteran Paddy Power, wcześniej zajmował szereg stanowisk w irlandzkim bukmacherze instrukcji i od 2011 do 2014 roku nosił słynny tytuł "rozdział zgorszenie" firmy.