Trwający sukces Blexr otrzymał dalsze uznanie po tym, jak stał się partnerem roku na nagrody EGR Nordics Awards 2019 jaki jest najbardziej popularny automat. Te nagrody są przyznawane szczególnie udanych firm gier online, działające w regionie Skandynawskim, które są innowacyjne i przewyższają oczekiwania jakie jest najbardziej dochodowe kasyno w Ameryce. Blexr, firma marketingu wydajności, z siedzibą w Sliema, Malta, wyraźnie pod wrażeniem sędziów swoimi trwałymi relacjami na tym rynku, a także powiększonymi dochodami jakie jest najbardziej dochodowe w kasynie na świecie.
Ian Mcdonnell i Пауди O ' Reilly, założycieli Blexr, powiedział: "Jesteśmy bardzo zadowoleni, że otrzymał tę prestiżową nagrodę jaka jest najbardziej popularna wersja gry w pokera. "To świadectwo ciężkiej pracy, którą nasz zespół wykonał w regionie Skandynawskim, i wspaniałych relacji, które są tam zbudowali graficzny gniazdo podwójne szerokości x16 oznacza.

Jesteśmy dumni z nimi, i to świetny sposób, aby rozpocząć rok" двухполяризованная szczelina antena полнодуплексных systemów o wysokim stopniu izolacji. Otrzymaj najnowsze wieści o grach hazardowych z Kelvina Eira klasyczny toster z 2 gniazdami dualit.