Po przedstawieniu swojego tytułu Sword of Destiny w kasynie w lipcu amerykańska firma Scientific Games, deweloper gier, poinformowała, że jej spółka zależna SG Interactive wydała grę w formie on-line-видеослота z pięciu bębnowa, z 25 liniami wypłat.
Firma Scientific Games z Las Vegas wyjaśniła, że nowa wersja Sword of Destiny online kasyno poświęcony popularnym istniejącym karcie i gier rpg i został opracowany ", aby przyciągnąć fanów, znajomych z epic online-фэнтезийными gier". Firma Scientific Games poinformowała, że jej wersji online Sword of Destiny jest w komplecie z zestawem bębnów, który może różnić się od 5×3, 5×5, podczas gdy również losowo rozszerzają się w górę podczas bazowej gry, aby dodać dodatkową parę wierszy, a także 25 nowych linii wypłat otwarcie czy w kasynie w Льюистоне. W nim szczegółowo, co to jest, poza tym, inicjuje lub dorywczo dzikie symbole, albo zgrupowane dzikie symbole, lub funkcji aktualizacje znaków, aby zapewnić graczom "możliwość dużych wygranych", dodając jednocześnie na perkusji "atrakcyjne sztuki i animacji" Idaho. W wersji online wideo sloty Sword of Destiny dodatkowo są dwie gry bonusowe, które obejmują множащийся bonus za darmowe gry, który może być aktywowany poprzez gromadzenie trzech rozrzuconych symboli X-strefy, natomiast gracze, którzy otrzymali rozrzucone dodatkowe ikony na pierwszym, trzecim i piątym perkusji, rozegrają fairyland jackpoty Temple Tower.

Oznacza to, że uczestnikom zostanie wyświetlony monit o wybranie trzech kamieni, z których każdy zawiera od jednej do sześciu stopni schodów z 16 stopniami. Kiedy wszystkie opcje są wyczerpane, uczestnikom zostanie wręczona nagroda wyświetlany na najwyższym poziomie. "Wieża Świątyni oferuje wciągającą i przyjemną mechanikę, która rozszerza możliwości świata gry i otwiera możliwość dużych wygranych" - czytamy w oświadczeniu firmy Scientific Games czy czarny człowiek wynalazł jacka Danielsa. Tom Wood, dyrektor ds umarł czy black jack Randall. produktów SG Interactive od firmy do firmy, powiedział, że Sword of Destiny "jest wyjątkowy jak naziemne tytuł", ale teraz jest " miło "wycofać grę w" przestrzeni online z prawdziwymi pieniędzmi". "Ta gra wyróżnia się jako premierowy tryb dla trybu portretowego, który przekazuje aurę świecie high fantasy i niepodobny do niczego, co obecnie jest w naszym portfolio" - powiedział Wood. czy czarny człowiek wynalazł whisky "jack Daniels".