gier stanu Nevada, w zeszłym roku sprzedaż książek sportowych wyniósł 3,4 mld dolarów.
Powiedział, że zakłady wyprzedzają prognozy, ale na marże wpływają wyniki ligi National football league. Topping opisał rynek gier w USA jak większy, niż większość oczekuje. do 1,92 mld dolarów, z 1,72 mld dolarów w 2011 roku..
"Dzisiejszy dzień stanowi ważny kamień milowy dla William Hill, ponieważ oferujemy przejąć pełną kontrolę nad William Hill Online", - powiedział Topping atlantis casino resort and spa. Perspektywy regulowanego rynku online hazardu w Stanach Zjednoczonych poprawiły się, gdy gubernator New Jersey Chris Christie podpisał ustawę, легализующий zakłady w Internecie, we wtorek, kilka dni po tym, jak gubernator Nevady Brian Sandoval zrobił to samo konto ananasa w chińskiego pokera z open-face. Według danych Rady ds strategia ananasa w chińskiego pokera z open-face. "Ten krok kończy udane 12 miesięcy, w ciągu których podjęliśmy pierwsze kroki w USA" - powiedział Topping. Przychody wzrosły o 11,6 proc.

William Hill poinformował o zysku przed opodatkowaniem w wysokości 416,9 mln dolarów w 2012 roku w porównaniu z 281,3 mln dolarów w 2011 roku chiński poker open-face online za darmo.