Były detektyw z departamentu policji w Nowym Jorku, który zajmował się wielomilionowymi hazardu i prostytucji, został skazany we wtorek do czterech lat więzienia po tym, jak zawarł umowę o przyznaniu się do winy, aby "uratować swoją rodzinę", według jego adwokata.Żona Ludwika Rowka, Арелис Peralta, i dwie córki, Джарелис i Арисбель Guzman, zostali oskarżeni wraz z опальным byłym policjantem, który przez wiele lat używał swoich wpływów w policji w celu ochrony swoich operacji monopol poker джагар con amigos.

Skorumpowani policjanci również otrzymywali zniżkę w publicznych domach w zamian za ochronę monopoly poker mit freunden spielen. Według dokumentów sądowych, Rowek płaciłem detektywa policji obyczajów Południowego Brooklynu Саманиего, który oczekuje wyroku, 500 dolarów na tydzień, aby służyć jego "głównym informatorem", według dokumentów sądowych monopoly poker como jugar con amigos.
Jego żona, отбывшая kara, była w sądzie z 12-letnim synem pary, u których trudności z nauką data premiery monopoly poker w steam. "Chcę przeprosić przed sądem, prokuraturą i policją za swoje wykroczenia odległość od Rochester.