"Pamiętaj 15 czy 10 lat temu, gdy w peru świecie gry tylko зарождался?Pamiętaj pierwsze wydanie PGS PGS w hotelu Marriott?Pamiętasz swoje emocje, kiedy mieliśmy drugi i trzeci?I gdy wszyscy z dumą zobaczyli, że coraz więcej obcokrajowców przyjeżdża na nasze targi, w naszym kraju, aby cieszyć się i świętować naszą kuchnię, architekturę i archeologię?Cóż, PGS 2010, osiem lat później, zaprasza do świętowania te osiągnięcia!Dołącz do nas i pokaż światu, jak ważna jest PERU, jak jesteśmy dumni z naszego kraju, naszego narodu, naszej targami kalendarz wydarzeń kasyno wyspy skarbów.

PERU GAMING SHOW 2010 stale zauważa osiem lat i po raz kolejny demonstruje przywiązanie do swojego kraju: 11 i 12 sierpnia otworzy drzwi uznany rynek Ameryki Łacińskiej, lider w dziedzinie regulacji, technologicznej modernizacji i rozwoju branży gier w najlepszych warunkach dla inwestycji w rozwój schemat rozmieszczenia miejsc w centrum imprez w kasynie wyspy skarbów. Pozostała część regionu nadąża z nieatrakcyjne dla inwestycji procentem lub niestabilnych warunkach, które nie gwarantują wejście do niego toster dualit classic vario aws.

Na poziomie makro IGF ocenił wyniki gospodarcze krajów regionu i przedstawił swój raport na światowym poziomie; Peru zaprezentuje pewny wzrost o 6,3% w tym roku i 6% w przyszłym z 2 gniazdami wypolerowana. Goście, operatorzy, organy regulacyjne, stowarzyszenia, rok po roku, którzy czerpią korzyści z aktywnego udziału w tym międzynarodowym wydarzeniu, zapraszamy do wzięcia udziału w PGS 2010 toster dualit classic vario aws z 4 gniazdami wypolerowana.